בטשון בשרים

בטשון בוצ'רי

בטשון בוצ’רי פתחה את הקצביה ומעדניית הבשרים בהרצליה בשנת 2018 וזכתה להצלחה רבה.

למשפחת בטשון שמפעילה את חנות הבשרים והקצביה היסטוריה מרשימה ומפוארת שהחלה בכלל בתחום הדגים.

בשנת 1957 פתח תאופיק בטשון, סב המשפחה את חנות הדגים הראשונה ‘בטשון דגים‘ ביפו.

החנות הפכה לעסק משפחתי כשהבן טוני והנכד טוטו (תאופיק) הצטרפו והפכו את החנות המיתולוגית למוקד עלייה לרגל לחובבי הדגים ופירות הים.

בשנת 2000 פתחו חנות דגים נוספת בהרצליה “טוטו דגים” שזכתה להצלחה רבה עם לקוחות מרוצים.

הרעיון לפתוח בית מקדש לבשרים הגיע דווקא מהלקוחות “בעקבות ההצלחה של חנות הדגים בהרצליה הרבה לקוחות קבועים הציעו לפתוח גם חנות ומעדנייה שתציע בשרים מובחרים עם שירות כמו שאנחנו יודעים לתת” אומר טוטו בטשון שמנצח על הקצביה ומעדניית הבשרים ביד רמה. “החלטנו שאנחנו רוצים להציע ללקוחות בשר איכותי, טעים ומשובח במחירים נגישים. את המקום פתחנו בהרצליה ובמהרה הוא הפך למבוקש”.

על השולחן

בבטשון בוצ’רי תגלו ממלכה שלמה לחובבי הבשר. הקרניבורים שמבינים ויודעים להעריך בשר איכותי, טרי ומשובח יגלו בבטשון בוצ’רי סוגים שונים של בשרים בהם בשר מיושן, בשר אדום, בשר אסאדו, בשר אנגוס ובשר מעושן.

הקבב נעשה בייצור עצמי וגם נקניקיות צ’וריסו, שניצל בקר, צלעות בקר, טלה וכבש, אנטרקוט, פרגיות וצלי בקר מוצעים לאלו מכם שמחפשים את מנת הבשר המושלמת “ידוע שחובבי הבשר שמעריכים איכות לא מוכנים להתפשר על הבשר שהם אוכלים. כשאנחנו אוכלים בשר בין אם בבישול וצלייה במטבח בארוחות, בין אם אנחנו עושים על האש או ברביקיו עם החברים ומשפחה אנחנו מעוניינים להנות מהבשר ולהרגיש בכל ביס את הטעם המשובח והאמיתי של הבשר” אומר טוטו בטשון.

הטריות והאיכות בבטשון היא שם המשחק בבטשון בוצ’רי. “אנחנו לא מתפשרים כשמדובר בבשר אותו אנחנו מציעים ללקוחות. העופות טריים וללא אנטיביוטיקה וחומרים משמרים שפוגעים באיכות העוף. הבשר טרי ולא קפוא- מה שאומר שמדובר בבשר איכותי ומעולה”.

הייחודיות שלנו

בבטשון בוצ’רי דוגלים במחירים הוגנים לבשר שאותו תרצו. “לצרכנים רבים יש תחושה שאם המחיר גבוה ויקר הרי שמדובר בבשר איכותי ומשובח “חשוב להבין שמחירי הבשר לא חייבים להיות גבוהים ויקרים כדי לדעת שהבשר שאתם מקבלים הוא טרי, ומשובח. כיום ניתן למצוא בשרים במחירים אטרקטיביים ושפויים שיבטיחו רכישה כדאית ובעיקר טעימה” מגלה טוטו בטשון.

בבטשון מציעים ללקוחות חובבי הבשר גם שירות הזמנות ומשלוחים בטלפון ובאינטרנט. במסגרת השירות תוכלו לבקש באופן מפורט ומדויק את חלקי הבשר, אופן החיתוך והטיפול בשר מהקצב והמשלוח יגיע אליכם עד פתח הבית “כיום המודעות של חובבי הבשר עלתה והם יודעים בדיוק מה הם רוצים. השירות מאפשר להם לקבל בדיוק את הבשר אותו הם רוצים להגיש”.

בטשון בוצ’רי
השופטים 1, הרצליה
טלפון: 09-955-9014

Call Now Button
Open chat
דילוג לתוכן